x

передзвонити

Бензиновий інверторний генератор Hahn & Sohn IG 7000 6 kW
Бензиновий інверторний генератор Hahn & Sohn IG 3000 2,3 kW
+

Бензиновий трифазний генератор VEGA GG GK8500WE 7,5 kW

 • Виробник: VEGA
 • Код товару: 25597-15
 • Наявність: На складі
Економія 3 276 грн
 • 54 600 грн
 • 51 324 грн

  знайшли дешевше?

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Бензиновий трифазний генератор VEGA GG GK8500WE 7,5 kW
  Бензиновий трифазний генератор VEGA GG GK8500WE 7,5 kW
  54 600 грн
  51 324 грн

+ -

Генератори VeGA мають якісну конструкцію і потужні мотори, вони призначені в першу чергу для використання в будівництві, для монтажних робіт або в якості джерела електроенергії для мобільних сервісних центрів.

Генератори VeGA були протестовані протягом 500 годин, щоб переконатися, що кожна деталь вдосконалена перед виробництвом. Крім того, ми також маємо суворий контроль якості під час виробництва та 100% онлайн-тестування.

Основні параметри:

Максимальна потужність: 8 кВт Робоча потужність: 7,5 кВт Кількість фаз: 1f,3f Електрична потужність: 2x AC 230 В / 50 Гц, 1x 12 В постійного струму 8,3A, 1x AC 400 В / захищений 8,0 кВт

Тип двигунаGK460, 4-тактний OHV, циліндр з
повітряним охолодженням
Ємність циліндра456 CCM
Пуск: ручний / електричний


Транспортні колеса: Так Ємність резервуара25л
Час роботи при 50% навантаженні: 8.5 годин.Час роботи
при 100% навантаженні5 годинНизька
перевірка рівня масла e: Так МутіметрТак
Робочий час / частотомір/ вольтметр
Шум: 81 дБ / 7м

Рівень шуму94 дБ
Ступінь захисту: IP23
Розміри (в. x ш х л.) : 700x570x560 мм
Вага: 98кг

 

Однофазні і трифазні генератори електроенергії Vega забезпечать вам стабільну напругу на будівельних майданчиках, установках і в польових умовах. Вони також підходять для рекреаційних цілей, тому мають своє застосування на дачах, городах і т. Д. Завдяки системі регулювання напруги вони підходять для приводу електроінструментів і електродвигунів, нагрівальних і освітлювальних елементів або зварювальних агрегатів.

Однофазний генератор VEGA використовується для звичайних. Більшість поширених приладів також є однофазними. Можна сказати по тому, що шнур живлення має два штифта до розетки (вхідний отвір 230 В, вихлоп 0 В), а також має розетку для заземлення. З однофазним генератором живлення можна обійтися при звичайному використанні.

Трифазні електрогенератори VeGA живлять електроприлади з трифазним електродвигуном. В даному випадку підвідний кабель оснащується 5 контактами, це 3 фази, заземлення ПЕ і нейтральний Н. Деякі старі прилади можуть мати всього 4 штифти, тому що вони виконують функцію заземлення і нульового провідника одним штифтом (PEN). Цей тип генераторів також може живити однофазні прилади, але необхідно звертати увагу на його достатню потужність.

Генератори живлення VeGA оснащені унікальним індукційним генератором змінного струму. Транзисторний автомобільний АВР , забезпечує стабільну вихідну потужність, швидкий пуск різних пристроїв, що дозволяє використовувати набагато ширше.

Регулювання напруги AVR підходить для живлення чутливих приладів з коливальною напругою. Тому він підходить для комп'ютерів, інструментів з електронним контролем вхідної напруги та зварювальних інверторів. АВР вирівнює напругу за допомогою транзисторів. Ці пристрої оснащені автоматичним регулюванням з допуском приблизно ± 2%, завдяки чому до панелі управління також можна підключити чутливу електроніку.

Генератори рами VeGA GK8500WE, GK8500WEP і GK5500W забезпечуються шасі, що значно полегшує транспортування і складною ручкою. Це варіант, який призначений для роботи генераторів потужності двигуна більшого розміру. Мотор рамного генератора сидить в прямокутній рамі, що сидить на антивібраційних силосах.

Бензинові моделі VeGA особливо підходять для зовнішнього використання, з їх допомогою можна завести садову техніку та інструменти, а також підходять для будівництва. В крайньому випадку, вони можуть служити резервним джерелом для сімейного будинку або дачі.

Чотиритактні двигуни VeGA характеризуються низькою вібрацією, низьким рівнем шуму, низькою витратою палива і системою автоматичного відключення при низькому рівні масла, що забезпечує пошкодження таким чином.

Гелевий акумулятор забезпечує електричний пуск. Акумулятор заряджається за рахунок запуску генератора живлення.

Генератори електроенергії VeGA мають захист IP 23придатну для генераторів електроенергії, які використовуються в менш забруднених районах. IP 23 захищає від попадання частинок діаметром понад 12,5 мм і від падіння води під кутом 60°.

Всі моделі генераторів VeGA відповідають сертифікації EPA CARB Euro V UL2201 CE.

Аксесуари: зарядні кабелі, ключ для свічок, гайковий ключ, 2 х вилка 220 В, 1 х 400 В

Технічні параметри
Вага 98 кг
Кількість фаз 3
Максимальна потужність 400V 8 kW
Номінальна потужність 400V 7,5 kW
Об'єм паливного баку 25 л
Об'єм циліндра 456 куб.см
Пуск ручний і електричний
Регулювання напруги AVR так
Тип палива бензин
Частота 50 Hz
Шасі так
Розміри та форма
Розміри 700x570x560мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Теги: Генератори, VEGA, 25 л, Ручний і електричний, 50 Hz, 456 куб.см, 7, 5 kW, 8 kW